Hangi Ayakkabı Hangi Kıyafetle Giyilir Erkek

313

Bugün hangi ayakkabıyı giyinsem, hangi ayakkabı hangi kıyafetle giyilir, acaba bugün giyeceğim takım elbiseme göre hangi ayakkabı daha uyumlu olur, hangi tarz ayakkabı modeli giyinmeliyim? Bu gibi soruları araştırıp, aşağıdaki makaleyi sizler için derledik.

 

Oxford Tarzı Erkek Ayakkabısı

oxford tarzı ayakkabı

Gösterişli bir ayakkabı değildir ama yinede güzel bir tarzı vardır. Giyeceğiniz takım elbiselerin altına giyilir. Ama seçeceğiniz takım elbiseler açık renkli olmamalı aksine koyu renk takım elbiseler seçmenizi öneririz.

 

Brogues Tarzı Erkek Ayakkabısı

brogues tarzı ayakkabılar

Görünüm ve tarz açısından klasik bir erkek ayakkabısıdır.  Ayakkabıya verilen şekil gerçekten harikadır, ayakkabının burun kısmına işlenmiş w şeklindeki nakış ise ayrı bir hava katmıştır.  Bu tarz ayakkabıları açık, koyu renkli takım elbiselerin altına düşünmeden giyebilirsiniz.  Ayakkabı hem konfor açısından hemde tarz açısından diğer ayakkabılara göre bayağı bir fark atmış durumdadır.

Derby Tarzı Erkek Ayakkabısı

derby tarzı erkek ayakkabısı

 

Derby tarzı bu erkek ayakkabısı burun kısmı hafif kabartılmış şekildedir ve gövde kısmına göre daha koyudur. Bu model ayakkabı giyeceğiniz bütün takım elbiseleri ile bir bütünlük sağlayacağından kuşkunuz olmasın. Ayrıca bu tarz ayakkabıyı sadece takım elbiselerin altına giymekle kalmaz, kot pantolonların altına bile giyebilirsiniz. Giydikten sonra size katacağı havayı hayal bile edemezsiniz. Tarz ve görünüm olarak müthiş bir ayakkabıdır. Bu model ayakkabı her erkeğin ayakkabı dolabında mutlaka yer alması gerekir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER